Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

Verstraeten.

Antwerpsesteenweg 81
9080 Lochristi

Telefoon: 09 345 06 88
E-mail: info@verstraeten.net.bmw.be

Benoit Verstraeten
Zaakvoerder
Steven De Sonville
Operationeel Directeur


Liesbeth Malderie
Fleet Sales Manager
Xavier Nuñez Martinez
Fleet Sales Advisor


Davy Heffinck
Sales Advisor

Telefoon: 09 326 71 06 09 326 71 06
E-mail: Davy.Heffinck@verstraeten.net.bmw.be
Afwezig op donderdagnamiddag

Telefoon: 09 326 71 06 09 326 71 06
E-mail: Davy.Heffinck@verstraeten.net.bmw.be
Afwezig op donderdagnamiddag
Pieter De Guchteneire
Sales Advisor

Telefoon: 09 395 71 15 09 395 71 15
E-mail: Pieter.De-Guchteneire@verstraeten.net.bmw.be
Afwezig op woensdagnamiddag

Telefoon: 09 395 71 15 09 395 71 15
E-mail: Pieter.De-Guchteneire@verstraeten.net.bmw.be
Afwezig op woensdagnamiddag
Steff Naudts
Sales Advisor - BMW i

Telefoon: 09 395 71 18 09 395 71 18
E-mail: Steff.Naudts@verstraeten.net.bmw.be
Afwezig op maandag

Telefoon: 09 395 71 18 09 395 71 18
E-mail: Steff.Naudts@verstraeten.net.bmw.be
Afwezig op maandag
Erwin De Bruycker
Sales Advisor - BMW i
Dennis De Paepe
Sales Advisor

Telefoon: 09 395 71 16 09 395 71 16
E-mail: Dennis.De-Paepe@verstraeten.net.bmw.be
Afwezig op dinsdag

Telefoon: 09 395 71 16 09 395 71 16
E-mail: Dennis.De-Paepe@verstraeten.net.bmw.be
Afwezig op dinsdag
Henri Benoit
Product Genius

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: Henri.Benoit@verstraeten.net.bmw.be
Afwezig op woensdag

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: Henri.Benoit@verstraeten.net.bmw.be
Afwezig op woensdag


Erwin De Bruycker
Sales Advisor - BMW i
Steff Naudts
Sales Advisor - BMW i

Telefoon: 09 395 71 18 09 395 71 18
E-mail: Steff.Naudts@verstraeten.net.bmw.be
Afwezig op maandag

Telefoon: 09 395 71 18 09 395 71 18
E-mail: Steff.Naudts@verstraeten.net.bmw.be
Afwezig op maandag


Valérie Vanderstricht
Sales Support & Admin.


Yves Van Peteghem
Verantwoordelijke Premium Selection
Tomas Timmerman
Aftersales Used Car

Telefoon: 09 395 71 17 09 395 71 17
E-mail: Tomas.Timmerman@verstraeten.net.bmw.be

Telefoon: 09 395 71 17 09 395 71 17
E-mail: Tomas.Timmerman@verstraeten.net.bmw.be
Fran Beschuyt
Sales Support & Admin. Used Car

Telefoon: 09 326 71 07 09 326 71 07
E-mail: Fran.Beschuyt@verstraeten.net.bmw.be

Telefoon: 09 326 71 07 09 326 71 07
E-mail: Fran.Beschuyt@verstraeten.net.bmw.be


Willem D'Hauwe
Sales Advisor Used Car

Telefoon: 09 326 71 09 09 326 71 09
E-mail: Willem.Dhauwe@verstraeten.net.bmw.be

Telefoon: 09 326 71 09 09 326 71 09
E-mail: Willem.Dhauwe@verstraeten.net.bmw.be
Dimitri Van Campenhoudt
Sales Advisor Used Car


Natalie Strobbe
Boekhouding

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: Natalie.Strobbe@verstraeten.net.bmw.be

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: Natalie.Strobbe@verstraeten.net.bmw.be
Laura Van de Vijver
Administratie - boekhouding


Kurt De Rouck
Aftersales Manager

Telefoon: 09 326 71 02 09 326 71 02
E-mail: Kurt.De-Rouck@verstraeten.net.bmw.be

Telefoon: 09 326 71 02 09 326 71 02
E-mail: Kurt.De-Rouck@verstraeten.net.bmw.be


Eddy Deléhouzée
Service Advisor

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: Eddy.Delehouzee@verstraeten.net.bmw.be

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: Eddy.Delehouzee@verstraeten.net.bmw.be
Gunter Van Kerckhove
Service Advisor
Dimitry Meire
Service Advisor

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: Dimitry.Meire@verstraeten.net.bmw.be

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: Dimitry.Meire@verstraeten.net.bmw.be
Elise Paternotte
Service Advisor

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: Elise.Paternotte@verstraeten.net.bmw.be

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: Elise.Paternotte@verstraeten.net.bmw.be


Chris De Graeve
Receptie aan de wagen & Garantiebeheer

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: Chris.De-Graeve@verstraeten.net.bmw.be

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: Chris.De-Graeve@verstraeten.net.bmw.be
Tom Venneman
Receptie aan de wagen

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: Tom.Venneman@verstraeten.net.bmw.be

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: Tom.Venneman@verstraeten.net.bmw.be


Christophe Doublet
Werkplaatsleider
Bart Peersman
Werkplaatsleider

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: Bart.Peersman@verstraeten.net.bmw.be

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: Bart.Peersman@verstraeten.net.bmw.be


Geert Mollaert
Verantwoordelijke carrosserie

Telefoon: 09 326 71 05 09 326 71 05
E-mail: Geert.Mollaert@verstraeten.net.bmw.be

Telefoon: 09 326 71 05 09 326 71 05
E-mail: Geert.Mollaert@verstraeten.net.bmw.be
Johan Verhavert
Expertise

Telefoon: 09 326 71 05 09 326 71 05
E-mail: Johan.Verhavert@verstraeten.net.bmw.be

Telefoon: 09 326 71 05 09 326 71 05
E-mail: Johan.Verhavert@verstraeten.net.bmw.be


Hans Vanderbauwhede
Verantwoordelijke magazijn
Nathan Baeyens
Magazijnier & Accessoire coördinator

Telefoon: 09 326 71 01 09 326 71 01
E-mail: Nathan.Baeyens@verstraeten.net.bmw.be

Telefoon: 09 326 71 01 09 326 71 01
E-mail: Nathan.Baeyens@verstraeten.net.bmw.be
Pascal Schatteman
Magazijnier
Jorgen Van Der Paelt
Magazijnier

Verkoopafdeling

Antwerpsesteenweg 81
9080 Lochristi

Contact

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: verkoop@verstraeten.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr: 08:00 - 18:30
Za: 10:00 - 17:00

Receptie

Antwerpsesteenweg 81
9080 Lochristi

Contact

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: info@verstraeten.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr: 08:00 - 12:00
13:00 - 18:00

Werkplaats

Antwerpsesteenweg 81
9080 Lochristi

Contact

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: info@verstraeten.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do: 08:00 - 12:00
13:00 - 17:30
Vr: 08:00 - 12:00
13:00 - 16:00

Magazijn

Antwerpsesteenweg 81
9080 Lochristi

Contact

Telefoon: 09 326 71 01 09 326 71 01
E-mail: info@verstraeten.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do: 09:00 - 12:00
13:00 - 16:45
Vr: 09:00 - 12:00
13:00 - 15:00

Carrosserie

Antwerpsesteenweg 81
9080 Lochristi

Contact

Telefoon: 09 326 71 05 09 326 71 05
E-mail: info@verstraeten.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr: 08:00 - 12:00
13:00 - 18:00

Tweedehandswagens

Antwerpsesteenweg 87
9080 Lochristi

Contact

Telefoon: 09 326 71 07 09 326 71 07
E-mail: info@verstraeten.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr: 08:00 - 18:30
Za: 10:00 - 17:00

BMW Meeusen N.V.

Brasschaatsteenweg 60, 2920 Kalmthout, Belgique
Brasschaatsteenweg 60,
2920 Kalmthout, Belgique

BMW Essai

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Vraag een offerte aan.

Hier
BMW afspraak

Maak een afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Neem contact op.

Contacteer ons
Brochure aanvragen

Prijslijsten en catalogi.

Bekijk ze hier
BMW Stockwagens

Onze stockwagens.

Naar ons aanbod
BMW Tweedehandswagens

Tweedehands-wagens.

Naar ons aanbod
Top