Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

Bilia Verstraeten.

Antwerpsesteenweg 81
9080 Lochristi

Telefoon: 09 345 06 88
E-mail: info@verstraeten.net.bmw.be

Benoit Verstraeten
Zaakvoerder
Steven De Sonville
Operationeel Directeur


Liesbeth Malderie
Fleet Sales Manager


Davy Heffinck
Sales Advisor

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: Davy.Heffinck@verstraeten.net.bmw.be
Afwezig op donderdag

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: Davy.Heffinck@verstraeten.net.bmw.be
Afwezig op donderdag
Pieter De Guchteneire
Sales Advisor

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: Pieter.De-Guchteneire@verstraeten.net.bmw.be
Afwezig op woensdag

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: Pieter.De-Guchteneire@verstraeten.net.bmw.be
Afwezig op woensdag
Steff Naudts
Sales Advisor - BMW i

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: Steff.Naudts@verstraeten.net.bmw.be
Afwezig op maandag

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: Steff.Naudts@verstraeten.net.bmw.be
Afwezig op maandag
Erwin De Bruycker
Sales Advisor - BMW i
Henri Benoit
Product Genius

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: Henri.Benoit@verstraeten.net.bmw.be
Afwezig op woensdag

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: Henri.Benoit@verstraeten.net.bmw.be
Afwezig op woensdag


Erwin De Bruycker
Sales Advisor - BMW i
Steff Naudts
Sales Advisor - BMW i

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: Steff.Naudts@verstraeten.net.bmw.be
Afwezig op maandag

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: Steff.Naudts@verstraeten.net.bmw.be
Afwezig op maandag


Valérie Vanderstricht
Sales Support & Admin.


Tomas Timmerman
Aftersales Used Car

Telefoon: 09 326 71 07 09 326 71 07
E-mail: Tomas.Timmerman@verstraeten.net.bmw.be

Telefoon: 09 326 71 07 09 326 71 07
E-mail: Tomas.Timmerman@verstraeten.net.bmw.be
Marlies Leyre
Sales Support & Admin. Used Car

Telefoon: 09 326 71 07 09 326 71 07
E-mail: Marlies.Leyre@verstraeten.net.bmw.be

Telefoon: 09 326 71 07 09 326 71 07
E-mail: Marlies.Leyre@verstraeten.net.bmw.be


Willem D'Hauwe
Sales Advisor Used Car

Telefoon: 09 326 71 07 09 326 71 07
E-mail: Willem.Dhauwe@verstraeten.net.bmw.be
Afwezig op maandag

Telefoon: 09 326 71 07 09 326 71 07
E-mail: Willem.Dhauwe@verstraeten.net.bmw.be
Afwezig op maandag
Laurent De Schutter
Sales Advisor Used Car

Telefoon: 09 326 71 07 09 326 71 07
E-mail: Laurent.De-Schutter@verstraeten.net.bmw.be
Afwezig op dinsdag

Telefoon: 09 326 71 07 09 326 71 07
E-mail: Laurent.De-Schutter@verstraeten.net.bmw.be
Afwezig op dinsdag


Natalie Strobbe
Boekhouding

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: Natalie.Strobbe@verstraeten.net.bmw.be

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: Natalie.Strobbe@verstraeten.net.bmw.be
Laura Van de Vijver
Administratie - boekhouding


Kurt De Rouck
Aftersales Manager

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: Kurt.De-Rouck@verstraeten.net.bmw.be

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: Kurt.De-Rouck@verstraeten.net.bmw.be


Eddy Deléhouzée
Service Advisor

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: Eddy.Delehouzee@verstraeten.net.bmw.be

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: Eddy.Delehouzee@verstraeten.net.bmw.be
Gunter Van Kerckhove
Service Advisor
Dimitry Meire
Service Advisor

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: Dimitry.Meire@verstraeten.net.bmw.be

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: Dimitry.Meire@verstraeten.net.bmw.be
Karine Sys

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: Karine.Sys@verstraeten.net.bmw.be

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: Karine.Sys@verstraeten.net.bmw.be


Chris De Graeve
Receptie aan de wagen & Garantiebeheer

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: Chris.De-Graeve@verstraeten.net.bmw.be

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: Chris.De-Graeve@verstraeten.net.bmw.be
Tom Venneman
Receptie aan de wagen

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: Tom.Venneman@verstraeten.net.bmw.be

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: Tom.Venneman@verstraeten.net.bmw.be


Christophe Doublet
Werkplaatsleider
Bart Peersman
Werkplaatsleider

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: Bart.Peersman@verstraeten.net.bmw.be

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: Bart.Peersman@verstraeten.net.bmw.be


Johan Verhavert
Expertise

Telefoon: 09 326 71 05 09 326 71 05
E-mail: Johan.Verhavert@verstraeten.net.bmw.be

Telefoon: 09 326 71 05 09 326 71 05
E-mail: Johan.Verhavert@verstraeten.net.bmw.be


Hans Vanderbauwhede
Verantwoordelijke magazijn
Nathan Baeyens
Magazijnier & Accessoire coördinator

Telefoon: 09 326 71 01 09 326 71 01
E-mail: Nathan.Baeyens@verstraeten.net.bmw.be

Telefoon: 09 326 71 01 09 326 71 01
E-mail: Nathan.Baeyens@verstraeten.net.bmw.be
Jorgen Van Der Paelt
Magazijnier
Pascal Schatteman
Magazijnier

Verkoopafdeling

Antwerpsesteenweg 81
9080 Lochristi

Contact

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: verkoop@verstraeten.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr: 08:00 - 18:30
Za: 10:00 - 17:00

Tweedehandswagens

Antwerpsesteenweg 87
9080 Lochristi

Contact

Telefoon: 09 326 71 07 09 326 71 07
E-mail: premium@verstraeten.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr: 08:00 - 18:30
Za: 10:00 - 17:00

Receptie

Antwerpsesteenweg 81
9080 Lochristi

Contact

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: info@verstraeten.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr: 08:00 - 12:00
13:00 - 18:00

Werkplaats

Antwerpsesteenweg 81
9080 Lochristi

Contact

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: info@verstraeten.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do: 08:00 - 12:00
13:00 - 17:30
Vr: 08:00 - 12:00
13:00 - 16:00

Magazijn

Antwerpsesteenweg 81
9080 Lochristi

Contact

Telefoon: 09 326 71 01 09 326 71 01
E-mail: info@verstraeten.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do: 09:00 - 12:00
13:00 - 16:45
Vr: 09:00 - 12:00
13:00 - 15:00

Carrosserie

Antwerpsesteenweg 81
9080 Lochristi

Contact

Telefoon: 09 326 71 05 09 326 71 05
E-mail: info@verstraeten.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr: 08:00 - 12:00
13:00 - 18:00

BMW Meeusen N.V.

Brasschaatsteenweg 60, 2920 Kalmthout, Belgique
Brasschaatsteenweg 60,
2920 Kalmthout, Belgique

BMW Essai

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Vraag een offerte aan.

Hier
BMW afspraak

Maak een afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Neem contact op.

Contacteer ons
Brochure aanvragen

Prijslijsten en catalogi.

Bekijk ze hier
BMW Stockwagens

Onze stockwagens.

Naar ons aanbod
BMW Tweedehandswagens

Tweedehands-wagens.

Naar ons aanbod
Top